ადვოკატი / Advokati | lawyer / iuristi / ადვოკატის ნომერი / ადვოკატი / სტატიები / საგადასახადო დავები / საგადასახადო ადვოკატი 599505578
საერთაშორისო საადვოკატო კომპანია ,,ნაკაშიძე&პარტნიორები/ Law Office Nakashidze&Partners''-ს გთავაზობთ სრულ მომსახურებას საგადასახადო სამართლის სფეროში:
- ზოგად იურიდიულ და ფინანსურ კონსულტაციებს;
- კლიენტის სახელით საგადასახადო ორგანოებთან ურთიერთობას;
- საგადასახადო მოთხოვნებთან დაკავშირებულ დავებზე წარმომადგენლობას;
- საგადასახადო სამართალდარღვევის საქმეზე საგადასახადო ორგანოს მიერ მიღებული ბრძანებების ან გადაწყვეტილების გასაჩივრებას ფინანსთა სამინისტროს სისტემაში და სასამართლოში;
- ვადაგადაცილებულ საგადასახადო და სასესხო დავალიანების რესტრუქტურიზაციასთან დაკავშირებული პროცედურების წარმოებას და წარმომადგენლობას შესაბამის ორგანოებთან;
- ზედმეტად დარიცხული/გადახდილი თანხების დაბრუნების მიზნით საგადასახადო ორგანოებთან ურთიერთობას.
sagadasaxado samartali, sagadasaxado organo, sagadasaxado samartaldargveva, საგადასახადო სამართალი, საგადასახადო ორგანო, საგადასახადო სამართალდარღვევა, გადახდილი თანხის დაბრუნება, gadaxdili tanxis dabruneba, ადვოკატის ნომერი, ცნობილი ადვოკატები საქართველო